Náš tým

Wizy ''_Wizy''

Majitel

Ahoj, mé jméno je Wizy a jsem majitelem tohoto serveru. Před lety jsem založil svůj první Minecraft server jménem MineWood, časem vznikla skvělá komunita lidí a společně s tím vznikl i náš Discord server. Za tu dobu jsem nabral pár zkušeností s pluginy a vedením serveru a stále mě to nepřestává bavit. Poslední server se teď jmenuje MineWood Reborn. Proč Reborn? Jelikož předtím bylo pár pokusů serveru, ale nebyly moc úspěšné. Ale tento bereme zatím nejvíc seriózně. Pokud budete chtít s něčím pomoct, můžete se na mě vždy obrátit, přece jen jsem člověk co to tak nějak všechno vytváří s pomocí mého Admin Týmu.

pozn. Pokud se něco pokazí, tento člověk za to na 98% může.
Ukažme si na něj!

Zitich ''ZityGoneCrazy''

Builder

Ahoj, má herní přezdívka je Zity ale taky Zitich nebo Zitík, ale mé real jméno ví málo kdo :) Jsem členem MW od úplného začátku, ještě za doby klacků a kamenů ooga booga.
Celý server zásobuji skvělými lobby, spawny, mapy a tak 99% budov co na serveru jsou. Jestli budeš potřebovat cokoliv, co se týče serveru (nebo pomoct se sbalením nějaký kočky mrk mrk), tak ti rád pomůžu :*.
Tož vše o mně. Yippee-ka-yay motherf--ker.

Zigry

Moderátor

Čau, na MW jsem už nějaký ten pátek a můj způsob hraní je klasický miner/grinder takže pokud potřebuješ materiály nebo pomoct jakkoliv jinak tak jsem k dispozici. Rád se i lehce věnuju redstonu, ale spíš jen základy takže není to úplně profi... Moje hlavní zaměření je pomáhat našemu Builderovi Zitymu na spawnech nebo jiných variacích stavění. Ale hlavně jsem ADMIN! Takže pokud uvidím, že stavíte Wizyho, ve tvaru pen**su, tak to se mnou nebudete mít lehký.

Tryskomys638

Tryskomyš

JETEL01 ''J.T.L''

Web Developer, MW Photographer, ...

Cs, moje práce není tak uplně na serveru, ale spíš okolo. Jako například tenhle web. Ovšem můžeš v Survivalu narazit na moje ''překrásné'' stavby. A mimochodem J.T.L není zkratka JETEL, OK?Merkomass

Bájná bytost, která se občas objeví na discordu. Protože sám sebe vážně nenávidí, občas prohlašuje, že udělá nový custom web pro server, nebo vyhrožuje sám sobě, že udělá custom pluginy, ale jako všechny jeho projekty, nikdy ani nezačal...
a než se zeptáte, ne, nejsem vpohodě
už jsem si na to zvykl :)